πριν από  3 ώρες 13 λεπτά

Ethnos.gr

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ

Βίαια επεισόδια μεταξύ οπαδών ξέσπασαν κατά τη διάρκεια του ποδοσφαιρικού αγώνα μεταξύ της Atletico Nacional και της Junior, κατά τη διάρκεια της 10ης αγωνιστικής του κολομβιανού πρωταθλήματος, στο Estadio Atanasio Girardot. Σύμφωνα με την Marca, η κατάσταση βγήκε εκτός ορίων με οπαδούς να βγάζουν μαχαίρια, με αποτέλεσμα περισσότεροι από 20 άνθρωποι να τραυματίζονται.ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ Αθλητισμός | 27.09.2024 15:01 Βίντεο - ντοκουμέντο: Ένοπλη επίθεση στον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή της Φενέρ, Σερχάτ Ακίν Η αναταραχή ξεκίνησε στο 56ο λεπτό, λίγο μετά το δεύτερο γκολ των γηπεδούχων (σκόρερ οι Ρομάν και Χινέστροζα).Διεκόπη ο αγώνας - Σοκαριστικές εικόνες Περίπου 300 οπαδοί της Junior de Barranquilla άρχισαν να τσακώνονται με τους οπαδούς της Atletico Nacional. Σε απάντηση, οι ντόπιοι οπαδοί αντέδρασαν βίαια. Ο αγώνας διεκόπη από τον διαιτητή στο 60ο λεπτό. Mas de 30 heridos, en una batalla campal entre los hinchas del Atletico Nacional y el...

ΛΕΞΕΙΣ ΚΛΕΙΔΙΑ

πριν από  3 ώρες 43 λεπτά

Iefimerida.gr

Δεκάδες είναι οι τραυματίες από τα αιματηρά επεισόδια που ξέσπασαν στη διάρκεια ποδοσφαιρικού αγώνα στην Κολομβία, με τους οπαδούς των δύο αντίπαλων ομάδων να έρχονται αντιμέτωποι σε εξαιρετικά βίαιες συγκρούσεις. Σύμφωνα με την ισπανική Marca, το σοκαριστικό περιστατικό έλαβε χώρα στο γήπεδο "Atanasio Girardot", στη διάρκεια ποδοσφαιρικού αγώνα ανάμεσα στις...