πριν από  7 Μήνες 21 ημέρες

Μπορείτε να παρακολουθήσετε το παιχνίδι σε Live Streaming εδώ. Ολοκληρώθηκε ο αγώνας στο κλειστό του ΟΑΚΑ. Εύκολη νίκη για τον Παναθηναϊκό μς 82 - 71. Άρχισε η τέταρτη περίοδος. Ολοκληρώθηκε η τρίτη περίοδος. Το σκορ 69 - 45. Άρχισε το τρίτο δεκάλεπτο. Τα στατιστικά του πρώτου ημιχρόνου. Παναθηναϊκός: 12/18 δίποντα, 5/16 τρίποντα, 8/14 βολές, 18 ριμπάουντ ( 13...

Μπορείτε να παρακολουθήσετε το παιχνίδι σε Live Streaming εδώ. Άρχισε η τέταρτη περίοδος. Ολοκληρώθηκε η τρίτη περίοδος. Το σκορ 69 - 45. Άρχισε το τρίτο δεκάλεπτο. Τα στατιστικά του πρώτου ημιχρόνου. Παναθηναϊκός: 12/18 δίποντα, 5/16 τρίποντα, 8/14 βολές, 18 ριμπάουντ ( 13 αμυντικά - 5 επιθετικά), 8 ασίστ, 3 λάθη, 7 κλεψίματα, 1 μπλοκ Μαρούσι: 11/19 δίποντα, 2/9...

Το πρώτο δεκάλεπτο έληξε ισόπαλο 16-16. Ξεκίνησε το παιχνίδι. Μαρούσι (Σκαραφίγκας): Σταυρακούκας, Χιλ, Πένο, Ξυδάς, Τζούστον, Ραντούλιτσα, Παπαγεωργόπουλος, Νικολαίδης, Ιορδάνου, Γιαννόπουλος, Λούκοβιτς, Καλογερίας Παναθηναϊκός (Αταμάν): Καλαϊτζάκης, Βιλντόζα, Γκάι, Μωραίτης, Μπαλτσερόφσκι, Σλούκας, Σαμοντούροβ, Γκραντ, Λεσόρ, Αντετοκούνμπο, Γκριγκόνις, Μαντζούκας.