πριν από  1 Χρόνο 6 Μήνες

Onlarissa.gr

Πριν συμπληρωθεί το πρώτο δεκάλεπτο στο παιχνίδι της Γαλλίας με την Αυστραλία, τα "καγκουρό" αιφνιδίασαν την παγκόσμια πρωταθλήτρια. Από γύρισμα του Λέκι ο Γκούντγουιν από κοντά νίκησε τον Γιορίς για το 1-0 και... έβαλε φωτιά στο ματς. Δείτε το γκολ: Πηγή: in.grΑκολουθήστε το onlarissa.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις Ελάτε στην ομάδα μας στο...

In.gr

Από γύρισμα του Λέκι ο Γκούντγουιν έκανε το 1-0 για την Αυστραλία στο 9ο λεπτό της αναμέτρησης με τη Γαλλία. Πριν συμπληρωθεί το πρώτο δεκάλεπτο στο παιχνίδι της Γαλλίας με την Αυστραλία, τα "καγκουρό" αιφνιδίασαν την παγκόσμια πρωταθλήτρια. Από γύρισμα του Λέκι ο Γκούντγουιν από κοντά νίκησε τον Γιορίς για το 1-0 και... έβαλε φωτιά στο ματς. Δείτε το γκολ...