πριν από  13 ημέρες 16 ώρες

Protothema.gr

Με την ισοπαλία η Τζιρόνα έμεινε μόλις στο +2 από την Μπαρτσελόνα τρεις στροφές πριν το τέλος της La Liga 11.05.2024, 01:58 Η Τζιρονα, με τα γκολ των Γκαρθία και Ερέρα είχε φέρει στα... μέτρα της τον αγώνα με την Αλαβές, κρατώντας "σφιχτά" στα χέρια της την 5η νίκη στα τελευταία 6 παιχνίδια της, όμως ο Γιόν Χουρίδι με το δεύτερο προσωπικό τέρμα του στο 90'+9' πήε...

πριν από  13 ημέρες 17 ώρες

Sport-fm

Έκανε μυθική χαλάστρα στη Τζιρόνα η Αλαβές! Η ομάδα της Καταλονίας κρατούσε σφιχτά στα χέρια της το τέταρτο σερί "τρίποντο" της στο πρωτάθλημα, όμως ένα γκολ του Γουριδί στο ένατο λεπτό των καθυστερήσεων, χάρισε στους Βάσκους τον βαθμό της ισοπαλίας (2-2). Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τη Τζιρόνα να ξεφύγει στους τέσσερις από την Μπαρτσελόνα και να έχει "μαξιλαράκι"...