πριν από  13 ημέρες 23 ώρες

SigmaLive

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 στο πρώτο ημίχρονο, η Ίντερ Μαϊάμι επικράτησε στο Μόντρεαλ της ομώνυμης ομάδας με 3-2 και παραμένει πρώτη στην περιφέρεια της Ανατολής στο MLS με 27 βαθμούς σε 13 αγώνες. Σε μια εβδομάδα η απάντηση του Μόντριτς στην πρόταση της Ρεάλ Αποχωρεί από την Παρί ως ελεύθερος! Οι γηπεδούχοι αιφνιδίασαν την ομάδα του Τάτα Μαρτίνο με δύο...

πριν από  14 ημέρες 0 ώρα

Sport-fm

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 στο πρώτο ημίχρονο, η Ίντερ Μαϊάμι επικράτησε στο Μόντρεαλ της ομώνυμης ομάδας με 3-2 και παραμένει πρώτη στην περιφέρεια της Ανατολής στο MLS με 27 βαθμούς σε 13 αγώνες. Οι γηπεδούχοι αιφνιδίασαν την ομάδα του Τάτα Μαρτίνο με δύο παρόμοια γκολ, στο 22' από τον Μπράις Ντιούκ και στο 32' από τον Ζιλ-Άντονι Βιλσέν. Η Ίντερ Μαϊάμι...