πριν από  1 Μήνα 17 ημέρες

Sdna.gr

Στο 49' η Λαμία χάνει ευκαιρία να σκοράρει. Ο Τσιλούλης "κουβάλησε" τη μπάλα, έβγαλε πάσα στον Λέικ μέσα στην περιοχή και αριστερά αλλά αυτός πλάσαρε άουτ.

Στο 88ο λεπτό η Λαμία σημείωσε το γκολ της τιμής κόντρα στον Ολυμπιακό. Εξαιρετική ασίστ του Τόσιτς στον Λέικ, ο οποίος θα τελειώσει όμορφα την φάση και θα διαμορφώσει το τελικό 1-5.

Sport-fm

Λαμία και Ολυμπιακός τίθενται αυτή την ώρα αντιμέτωποι στο "Αθανάσιος Διάκος" για την 4η αγωνιστική των playoffs της Stoiximan Super League. Η πρώτη φάση του αγώνα άνηκε στους γηπεδούχους, με τον Λέικ στο 7ο λεπτό να φεύγει ταχύτατα στον ανοικτό χώρο από τα δεξιά και να πιάνει ένα δυνατό σουτ στην κίνηση, με την μπάλα να περνάει λίγο πάνω από την εστία του Τζολάκη.