πριν από  2 ώρες 43 λεπτά

Allaboutaris.com

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ

0 Facebook Twitter Pinterest Whatsapp Email Ο ΠΑΟΚ πέρασε από την Λειβαδιά χάρη στον Βεργέτη αλλά και από το...αντι-fair play των παικτών του στην φάση του 0-1. Ο Λεβαδειακός ήταν καλύτερος και έχασε μεγάλη ευκαιρία για να προηγηθεί έχοντας χαμένο πέναλτι στο 0-0, το οποίο δεν είδε ο Βεργέτης αλλά το υπέδειξε μετά την προτροπή του Ευαγγέλου στο VAR. Μάλιστα δεν είδε την δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Γκόμεζ, ο οποίος παίζει την μπάλα με τα χέρια στην συγκεκριμένα φάση και σπρώχνει τον παίκτη του Λεβαδειακού. Ο ΠΑΟΚ στην συνέχεια σκόραρε στο 87ο λεπτό με τον Καμαρά για το 0-1, σε μία φάση αντί-fair play αφού υπήρχε τραυματίας παίκτης των γηπεδούχων, οι οποίοι διαμαρτυρήθηκαν έντονα. Στις καθυστερήσεις ο Σβαμπ με τον... συνήθης τρόπο, με πέναλτι, έκανε το 0-2. Ακόμα και ο Λουτσέσκου είπε μετά το τέλος του αγώνα πως ο ΠΑΟΚ δεν άξιζε να πάρει την νίκη, όπως σε προηγούμενα παιχνίδια. Η μεγαλύτερη φάση του α' μέρους έγινε στο 40' και ήταν για...