πριν από  1 ώρα 21 λεπτά

Sport-fm

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ

Η Ναντ δεν κατάφερε να φύγει αλώβητη από την έδρα της Ανζέ για την 5η αγωνιστική της Ligue 1, με το τελικό 1-1 να αφήνει τους φιλοξενούμενους με το... παράπονο. Η Ναντ ξεκίνησε με επτά βαθμούς στις πρώτες τρεις αγωνιστικές του πρωταθλήματος. Έπειτα όμως ακολούθησε η ήττα από την Ρεμς (15/09, 2-1) και τώρα αυτή η ισοπαλία που δεν της επέτρεψε να πιάσει τις θέσεις που οδηγούν στο Champions League, έστω και τόσο νωρίς στην σεζόν. Πολύ νωρίς στην αναμέτρηση οι φιλοξενούμενοι έκαναν αισθητή την παρουσία τους, με τον Σιμόν να αναγκάζει τον αντίπαλο τερματοφύλακα σε μία τρομερή επέμβαση, διώχνοντας σε κόρνερ, μόλις στο 9ο λεπτό του αγώνα. Μπορεί στο 9' να μην σκόραρε, ο Σιμόν όμως είχε ενεργή συμμετοχή στο γκολ της ομάδας του στο 18ο λεπτό. Ο Νιγηριανός με μία εξαιρετική πάσα βρήκε τον Λεπενάντ και αυτός δεν έχασε την ευκαιρία για να δώσει το προβάδισμα στη Ναντ, κάνοντας το 1-0. Ο Ελ Μελάλι έπεσαι μέσα στην αντίπαλη περιοχή, μετά από ένα...

πριν από  2 ώρες 13 λεπτά

Sport-fm

Η Ναντ δεν κατάφερε να φύγει αλώβητη από την έδρα της Ανζέ για την 5η αγωνιστική της Ligue 1, με το τελικό 1-1 να αφήνει τους φιλοξενούμενους με το... παράπονο. Η Ναντ ξεκίνησε με επτά βαθμούς στις πρώτες τρεις αγωνιστικές του πρωταθλήματος. Έπειτα όμως ακολούθησε η ήττα από την Ρεμς (15/09, 2-1) και τώρα αυτή η ισοπαλία που δεν της επέτρεψε να πιάσει τις θέσεις που...