πριν από  14 ημέρες 9 ώρες

Sdna.gr

Τη νίκη στα ματς με Ολυμπιακό και Άρη έχουν ως στόχο στον Παναθηναϊκό, όπως τόνισε στο pregame της Cosmote TV ο Αλεξάντερ Γερεμέγεφ. "Eίναι μια σκληρή περίοδο αυτή που διανύουμε τις τελευταίες εβδομάδες, αλλά νομίζω πως ο στόχος παραμένει ο ίδιος. Πρέπει να κερδίσουμε αυτό το παιχνίδι με αντίπαλο τον Ολυμπιακό και μετά έχουμε τον τελικό Κυπέλλου. Τώρα έχουμε νέο...

Sport-fm

Ο Παναθηναϊκός την Κυριακή (19/05, 20:00) θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό, για την τελευταία αγωνιστική των playoffs της Stoiximan Super League! Ο Αλεξάντερ Γερεμέγεφ μίλησε στην Cosmote TV ενόψει του ντέρμπι, με τον Σουηδό να σχολιάζει τον αγώνα, αλλά και την έλευση του Χρήστου Κόντη στην τεχνική ηγεσία. Αναλυτικά όλα όσα ανέφερε: "Είναι μια σκληρή περίοδο αυτή που...