πριν από  1 ώρα 34 λεπτά

Sport-fm

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ

Η Στεάουα, αντίπαλος του Ολυμπιακού και του ΠΑΟΚ, διέλυσε με 4-1 τη Ρίγας, την αντίπαλο επίσης του Δικεφάλου του βορρά και μπήκε με το δεξί στην League Phase του Europa League. Ο Μπιρλιτζέα άνοιξε το σκορ μόλις στο 8ο λεπτό για τους γηπεδούχους, με τους φιλοξενούμενους να έχουν άμεση απάντηση με τον Λίπουστσεκ στο 23'. Ο Στεφανέσκου στο 32' όμως έδωσε εκ νέου προβάδισμα στην Στεάουα για το 2-1. Οι γηπεδούχοι μπήκαν το ίδιο δυνατά και στο δεύτερο ημίχρονο, με τον Ολαρού να "χτυπάει" στο 58' και στο 69' για το 4-1. Τα λεπτά περνούσαν, ο ρυθμός έπεσε στη συνέχεια, με το σκορ να μην αλλάζει μέχρι το τελευταίο σφύριγμα του παιχνιδιού και τη Στεάουα να ξεκινάει δυναμικά στη διοργάνωση. Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής: Τετάρτη 25/09 Άλκμααρ-Έλφσμποργκ 3-2 (44', 50' Φαν Μπόμελ, 74' πεν. Πάροτ - 23' Ούμα, 53' Χέντλουντ) Μπόντο/Γκλιμτ-Πόρτο 3-2 (15' Χογκ, 40', 62' Χάουγκε - 8' Ομορόντιον, 90' Γκουλ) Άντερλεχτ-Φερεντσβάρος 2-1 (60'...

πριν από  2 ώρες 23 λεπτά

Sport-fm

Η Στεάουα, αντίπαλος του Ολυμπιακού και του ΠΑΟΚ, διέλυσε με 4-1 τη Ρίγας, την αντίπαλο επίσης του Δικεφάλου του βορρά και μπήκε με το δεξί στην League Phase του Europa League. Ο Μπιρλιτζέα άνοιξε το σκορ μόλις στο 8ο λεπτό για τους γηπεδούχους, με τους φιλοξενούμενους να έχουν άμεση απάντηση με τον Λίπουστσεκ στο 23'. Ο Στεφανέσκου στο 32' όμως έδωσε εκ νέου...