πριν από  2 ημέρες 6 ώρες

Novasports.gr

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ

Η ΑΕΚ παρουσιάστηκε βελτιωμένη στο δεύτερο φιλικό προετοιμασίας, κέρδισε εύκολα την Μπίρσχοτ και πλέον περιμένει τις προσθήκες για να παρουσιάσει πιο ολοκληρωμένο σύνολο ο Ματίας Αλμέιδα. ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ Την πρώτη της φιλική νίκη στην προετοιμασία στην Ολλανδία σημείωσε η ΑΕΚ, η οποία επικράτησε 3-0 της Μπίρσχοτ παρουσιάζοντας βελτίωση σε επίθεση και άμυνα. Γαλανόπουλος, Ζίνι και Γκολφίνος τα γκολ της νίκης της Ένωσης. Ο Ματίας Αλμέιδα στην πρώτη ώρα του φιλικού παρέταξε παίκτες της πρώτης ομάδας της ΑΕΚ, εκτός των Λιούμπιτσιτς και Γιόνσον που έμειναν λόγω του ότι είναι ανέτοιμοι, ενώ και ο Φερνάντες αποχώρησε στο 50' με ενοχλήσεις στα πλευρά. Στο δεύτερο 60λεπτο, για την ΑΕ αγωνίστηκε ουσιαστικά η Β' ομάδα πλην των Πήλιου και Ραντόνια παρουσιάζοντας πολύ καλή εικόνα και συνοχή. Πλέον, ο Αλμέιδα περιμένει την επιστροφή των διεθνών, αλλά και την ολοκλήρωση των προσθηκών για την ενίσχυση του "κιτρινόμαυρου" ρόστερ. Ήδη στην Ολλανδία βρίσκεται...

πριν από  2 ημέρες 10 ώρες

Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη του φιλικού της ΑΕΚ με την Μπίρσχοτ. ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ Top Video Άνθιμος & Μιχάλης Καψής : Ένα μοναδικό οικογενειακό επίτευγμα! (vid)

πριν από  2 ημέρες 12 ώρες

Η ΑΕΚ δίνει το δεύτερο φιλικό της στην Ολλανδία, με αντίπαλο τη βελγική Μπίρσχοτ την Τετάρτη (14:00). ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ Η Ένωση, με πολλές απουσίες, συνετρίβη με 6-0 στην πρώτη της φιλική αναμέτρηση από την Άλκμααρ και ο Ματίας Αλμέιδα, θέλει να δει καλύτερο πρόσωπο από τους παίκτες του, έχοντας αρκετές προπονήσεις πλέον στα πόδια τους. Πάρτε μέρος στο European Football...