πριν από  1 Μήνα 8 ημέρες

Tribune.gr

Ο Ολυμπιακός άφησε δυο πολύτιμους βαθμούς στο "Κλεάνθης Βικελίδης", καθώς ήρθε 1-1 με τον Άρη και παρέμεινε τέταρτος στη βαθμολογία. Το στραβοπάτημα των ερυθρόλευκων μειώνει αισθητά τις ελπίδες τους για την κατάκτηση του τίτλου. Ο Λορέν Μορόν ήταν εκείνος που άνοιξε το σκορ στο 48ο λεπτό της αναμέτρησης. Ο Αγιούμπ Ελ Κααμπί μετά από σουτ του Μαρτίνς (53') ισοφάρισε...

Larissanet.gr

Οι Πειραιώτες δεν κατόρθωσαν να φύγουν με τη νίκη από το Κλεάνθης Βικελίδης, χάνοντας δύο υπερπολύτιμους βαθμούς στη μάχη του πρωταθλήματος, καθώς ήρθαν ισόπαλοι με τους "κίτρινους" (1-1). Τα γκολ της αναμέτρησης πέτυχαν οι Λορέν Μορόν στο 50ό λεπτό της αναμέτρησης, ενώ ο Ελ Κααμπί ισοφάρισε για τον Ολυμπιακό (53'), όμως ο Μαροκινός φορ έχασε αρκετές ευκαιρίες για...