πριν από  2 ώρες 27 λεπτά

Pressaris.gr

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ

Share Tweet Share Share Email Comments Έχασε μια μεγάλη νίκη μέσα από τα χέρια της και με γκολ στο 90'+7' η Βόλφσμπουργκ. Με τον Κουλιεράκη να βρίσκεται για πρώτη φορά μετά την απόκτησή του από τον ΠΑΟΚ, στη βασική ενδεκάδα της, η Βόλφσμπουργκ προηγούνταν της Στουτγκάρδης, παίζοντας μάλιστα και με παίκτη περισσότερο από το 63', όμως ισοφαρίστηκε από τον Ουντάβ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων και αρκέστηκε στον βαθμό του 2-2. Προερχόμενοι από δύο διαδοχικές ήττες και με τον Έλληνα αμυντικό για πρώτη φορά βασικό, για την τρίτη εμφάνισή του, οι γηπεδούχοι μπήκαν δυνατά και προηγήθηκαν με τον Βιντ στο 20', πριν έρθει στο 33' ο Μιγιό, αρχικά να δεν το πέναλτί του να αποκρούεται από τον Γκραμπάρα, παίρνοντας όμως μετά το... ριμπάουντ, για το 1-1. Στο 63' ο Καραζόρ άφησε τη Στουγκάρδη με παίκτη λιγότερο, αντικρίζοντας δεύτερη φορά την κίτρινη κάρτα του διαιτητή, και έξι λεπτά αργότερα (68') η Βόλσμπουργκ πήρε εκ νέου το προβάδισμα, με...