πριν από  1 ώρα 0 λεπτά

Sdna.gr

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ

Προβληματισμένος για το γεγονός πως ο ΟΦΗ δεν κράτησε την μπάλα, ιδιαιτέρως μετά το γκολ του, εμφανίστηκε ο Τραϊανός Δέλλας μετά την ήττα με 1-2 απέναντι στον Παναιτωλικό. Αναλυτικά όσα δήλωσε στην κάμερα της Cosmote TV: Για το τι άλλαξε στο δεύτερο ημίχρονο και προήλθε η ήττα: "Δεν κάναμε καθόλου καλό παιχνίδι. Αν και προηγηθήκαμε, σταματήσαμε να παίζουμε, δώσαμε την μπάλα στον αντίπαλο. Είχαμε πει πως ο Παναιτωλικός είναι μια καλή ομάδα με καλούς ποδοσφαιριστές. Ήταν ευθύνη δική μου να πείσω τους ποδοσφαιριστές μου γι' αυτό. Θα μπορούσαμε να είχαμε τελειώσει το παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο. Το αποτέλεσμα είναι πολύ κακό για εμάς την περίοδο που ήρθε και θα πρέπει να το διαχειριστούμε". Για το γεγονός πως ο ΟΦΗ δεν παρουσίασε την γνωστή του εικόνα στο μεσοεπιθετικό κομμάτι: "Το βασικό είναι ότι δείξαμε πως δεν θέλουμε την μπάλα. Είναι ανεξήγητο αυτό που συνέβη μετά το γκολ μας. Αυτό πρέπει να το βρω με τους ποδοσφαιριστές μου. Το...

πριν από  48 λεπτά

Cretalive.gr

Τι είπε στην Cosmote TV ο τεχνικός του ΟΦΗ. Προβληματισμένος εμφανίστηκε στις δηλώσεις του στην Cosmote TV μετά την εντός έδρας ήττα από τον Παναιτωλικό ο Τραϊανός Δέλλας. "Δεν κάναμε καθόλου καλό παιχνίδι. Μετά το 1-0 σταματήσαμε να παίζουμε. Είναι ευθύνη δική μου που δεν έπεισα τους παίκτες ότι ο Παναιτωλικός είναι καλή ομάδα με καλούς ποδοσφαιριστές. Είναι ένα...